איריס דרור חזז - רק על עצמי לספר ידעתי : פרח אמיתי... / סופרן / ילידת 1959, דור שלישי בהוד השרון / שרה מגיל צעיר על במות / נשואה + 3 ילדים בוגרים / משנת 1978 משמשת כמנהלנית בחברת "תואם יבוא ויצוא" – תאגיד היבוא ב"תק"ם". / תחביבים : כתיבה, שירה, טיולים בארץ ובחו"ל, בישול ואפיה. 
   לבנת היימן - גיל: שלושים (פעם שניה...) / מקצוע: מתרגמת ומורה להוראה מתקנת באנגלית / נסיון בשירה: שרה במקהלות מאז בית-הספר היסודי וחברה בג'ינס מתחילת דרכה / תחביבים: שירה, כתיבת שירי-זמר  וכן תרגום שירי-זמר משפות שונות לעברית (לשמחתי, חלק מן השירים מושרים בג'ינס ובחבורות זמר נוספות) / ההישג המוצלח ביותר: שלושת הילדים! / העיסוק האהוב ביותר:  בילוי זמן איכות עם ענבר, נכדתי המדהימה בת השנה וחצי! / שאיפות לעתיד: רבות מספור / ממליצים: אין
   תילי וגנר - 
   לבנה מדנס - גדלתי בקרית חיים .אחות במקצועי ועובדת בבי'ח "שניידר". גרה ברמת אפעל. יש לי שלושה ילדים מקסימים - עדי אוהד ואדוה. מגדלת גם שני כלבי לברדור.חברותית מאוד.אוהבת לבלות עם חברים,  לארח ,טיולים בארץ ובעולם, ריקודים, הרצאות. אוהבת מופעי תרבות מסוגים שונים – אופרות, הצגות, קונצרטים קולנוע. לומדת למודי א"י ב"מכון אבשלום". שרה בשלוש חבורות זמר ובעבר שרתי גם במקהלה קלאסית ולמדתי שנה בבי'ס לשירת מקהלה.
   חיה קינן-רימר - אני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי, וכבר בבית הספר היסודי הצטרפתי למקהלה. מאז הספקתי לשיר גם בחבורת זמר. אל ג'יני הגעתי לפני 11 שנים, ומאז אני נהנית לשיר עם ההרכב. לשיר, בשבילי, זה הטיפול הטוב ביותר לכל דאגות היומיום, וחלק בלתי נפרד ממני
 לבנה אלונים -  יש שתיים כאלו - לבנה א' - הישגית, פרפקציוניסטית  וקרייריסטית בשירות הצבאי, בלימודים ובעבודה מקצועית בתחום התכנון והבנייה במשך שנים רבות. לבנה ב' - זו שמילדותה רצתה לעסוק בדברים שיש בהם יותר נשמה ויצירה, שחלמה לעסוק בהפקת  ויצירת סרטים,שירהריקוד וציור ומימשה את רצונה , מזה 11 שנה, בשירה אצל ג'יני רבין ולאחרונה גם בציור ובלימוד מרחיב אופקים בתחומי אומנות ותכנון עירוני כלימוד לשמו.         

רונית ברץ -  נולדתי בדרום אפריקה. רוב חיי עבדתי בתעשיית התעופה ועכשיו אני בגמלאות. אני חובבת אמנות בכלל וגם שולחת ידי במכחול מעת לעת. בעבר שרתי במקהלת "אנגלופוניקה". אני גם שרתי (מזמורי חג המולד) במקהלת בית הספר התיכון....אבל רוב הזמן אני שרה באמבט - תהודה נפלאה! מאז שנחתתי ב"קצפת" אני לא מביטה לא ימינה ולא שמאלה.

  שלומית זילברברג - המקהלה היא חלק חשוב ואהוב בחיי. אני שרה בג'ינס עשר שנים, ונהנית מכל רגע. השירה המקהלה אינה רק עצם החוויה המוסיקלית, אלא גם השתייכות לקבוצה שיש לה עניין משותף. אני מתנדבת בעמותת "אנשים באדום" העוסקת בבטיחות בדרכים, ומשתדלת לטייל בארץ ובעולם וגם לקרוא. אני גמלאית של מערכת החינוך ובהשכלתי האקדמית למדתי ארכיאולוגיה והיסטוריה, וכן עריכה לשונית. חלק מרכזי בחיי הם בני משפחתי: שלושה ילדים, שמונה נכדים ונין אחד.
   רחל פסמניק - אני חיה דרך האהבה ומטפחת אותה כמיטב יכולתי. הגוף אני מרגיעה ומחזקת דרך התעמלות במים וטאי צ'י. אל השירה הגעתי דרך מכשולים. לאחרונה אני מצליחה להתבטא טוב יותר דרכה. חברת האנשים במקהלה נעימה, כיף לשיר ביחד. אני חייבת לומר שיש לנו מנצחת מיוחדת במינה, דומיננטית ומאפשרת גם יחד, שמושכת אותנו איתה למחוזות רבים ומגוונים. האהבה הגדולה שלי בלהופיע היא הקשר האקטיבי עם הקהל שנהנה ומחזיר חיוך. עבדתי שנים רבות במשתלה, יש לי משפחה שאני מאד אוהבת.
   חיה שרז - אני שרה במקהלה כבר 32 שנה...ביום יום מלמדת מתימטיקה לבגרות , בשלוש מסגרות שונות. ומנגד מזמרת לי בשלוש מקהלות, גם הן שונות כמובן. זה הרבה? תלוי את מי שואלים....זה כיף לא רגיל. מלבד עיסוקים אלה מוצאת גם זמן (שהוא לא רב) לדברים אחרים כמו: שחיה, קריאה, התעמלות. אך בסופו של דבר מה שהכי ממלא את הנפש אלו המקהלות: חזרות, הופעות וגם נסיעות לחו"ל.
   עליזה אברהמס - אני עולה חדשה לישראל, למרות שנולדתי בארץ. "חזרתי הביתה". אני מוזיקאית ושחקנית מטבעי וגם בהכשרתי. בעלת עסק ומורה לבוגרים וילדיםאני אוהבת לצאת לטיולים, לגלות ולהכיר את הארץ היפה הזו שלנו, וכמו כן אוהבת לרקוד ולשיר. בורכתי ביכולתי ליצור חברויות בכל מקום אשר אלך ג'יני, עבודתי וחבריי הם חיי.

יפה מזרחי - שנים רבות זמרת אמבטיה. מזה שש שנים אלט ב"קצפת". מחכה למפגשים בימי רביעי ואוהבת שם הכל: את ג'יני, את החברים, ואת הרפרטואר!


 
   רויטל פרילינג  - (נ.1960)  נשואה לנחמן, אמא לעדי,שי וליאור. תחילת דרכי המוסיקלית- שיעורי חלילית בכיתות א' ב' עם ילדי השכונה, בהמשך שירה עם נורת חשמל (כמיקרופון) ביד ומלווה ב"גיטרה" (בעצם רקטת בדמינטון) מול דלתות ארון הבגדים בחדר הילדים... חבורת הזמר של בי"ס אוסישקין בכ"ס עם חיים איטקיס בכתה ו' ,ארבעה שירים לטכס חנוכת בית העם בגני-עם שהובילו להקמת "ג'ינס"- והשאר היסטוריה! ספרנית, ציירת ומתחילה ב"פרק ב'". 

 

 גילה קובר - חיי רצופים שינויים "נועזים": נטשתי קריירת סולו מרשימה של שירה במקלחת לטובת שירה בשורות ג'ינס, ואני נהנית מתהליך למידת שיר חדש, הרכבתו מכל הקולות, עד להשלמתו המוזיקלית והכוריאוגרפית. פרשתי מעבודה לחוצה לחיי לחץ מעומס קונצרטים, הצגות, טיולים וקריאת ספרים. העתקתי את מקום מגורי מהמרכז צפוף האוכלוסייה לגליל התחתון צפוף הנופים השלווים, המאפשר קרבה לבעלי חיים, ציפורים וצמחים, שמאוד מעניינים אותי. אך נשארה קבועה ההתייצבות השבועית בהוד השרון, כדי לשיר באווירה הנפלאה של חבורה מקסימה, שבראשה מנצחת מוכשרת כמו שד וכייפית ללא תחרות.ג'ודי קסטכר -  דיטון אוהיו: נולדתי שם. המון תפוחים ותירסים גם. באתי למושב ,עם פרדס אדיר - שמאז הפך למחסנים להשכיר. לימדתי בלשנות, כתבתי תעוד. ואחרי 30 שנה, מצאתי יעוד! לצאת לפנסיה מהר כאפשר, לפני שאני תולשת את כל השיער.

 
   שרית רוזנבלט - לפני הרבה שנים,  שרתי וזימרתי והיה דיי נעים.  שירתי התמקדה באזורים מוצנעים,  בבית במקלחת ובשירותים.  אך בשנות השלושים + לחיי,  הרגשתי שזה הזמן ודי.  הגעתי לבחינות בכוכב נולד,  אצל המאסטרה רבין בבוקר יום אחד.  התקבלתי לשורות המקהלה,  והרגשתי ממש ממש נפלא.  הנני אמא לשלושה ילדים הימים,  חיילת,תיכוניסטית ובן זקונים. שמשתדלים להגיע לכל הופעה,  ולהריע לאמא שעומדת על הבמה.  אמנם שירתי הינה תחביב ראשי  אך גם לספרים נותנת דעתי.  רוקדת מחול מזרחי בכיף ובתענוג,  והופעות פרטיות נותנת רק לבן הזוג.  שרה אני עם ג'ינס כשש שנים,  אמן ואמן שימשיך להיות נעים.
   יפה רקח - נולדתי בלבנון ועברתי לאיטליה שם פגשתי את בעלי. אני עובדת בגן ילדים ושרה איתם כל היום. אני שרה במקהלות כבר הרבה שנים. אני מקווה ללמוד לנגן על איזה כלי.
  פיליפ ביסמוט - סדרה של צירופי מקרים הכניסו אותי לכיוון השירה. התחלתי לשיר לפני שנתיים, ועם עזרה של אנשים שונים בארץ, הגעתי לשלב שבו התחלתי קריירה מקצועית, עם רפרטואר של "בלדות" בצרפתית ובאיטלקית. אני שר טנור עם ג'ינס ובריטון במקהלות אחרות. 
   מיכה מורן -  יליד 1952, כפר סבא. נשוי + 4 (ונכדה). במקצועי מנתח מערכות. עוסק כ- 35 שנים בניהול פרויקטים בתחום מערכות מידע עם התמחות בבנקאות וביטוח. עצמאי מאז שנת 2004. יזם המעורב במספר מיזמים מעניינים. בעל חברת מורינגה ערבה בע"מ. www.moringa-arava.com
  ציון ממרוד -  יליד 1954, ישראל. גר במושב אלישמע, בעל מפעל לשיפוץ חלקי חילוף לרכב. הצטרף ל"שורת המקהלה" לפני כשנה בעקבות רחל פסמניק אשר גילתה את כשרונו החבוי כששרו סביב המדורה בטיולם לטורקיה. חובב טבע, טיולים ומסעות, אוהב בישול ואפיית לחם. לציון יש אישה, ארבעה ילדים ושלושה כלבים אשר אוהבים ומעודדים אותו בכל תחביביו.
  חיימה עדר -  איש הקצב הדרום אמריקאי מ"ג'ינס". הגעתי לפני 15 שנה לישראל ונהנה מכל רגע. למקהלה הגעתי לפני תשע שנים יחד עם זוגתי לשעבר. היום יש לי משרד לתרגומים המספק שרותי תרגום לחברות ועצמאים מעברית, אנגלית, ספרדית, פורטוגזית ועוד. תרגום - עריכה - לוקליזציה (התאמה של תוכנה לשפה מסוימת או לקהל יעד מוגדר). בנוסף אוהב לטייל בעולם ולכך בניתי אתר לתיירות חוץ המספק מידע ואפשרויות: WWW.CAFESHAHOR.CO.IL  גרוש +3 עם חברה +2 כבר ארבע שנים.
  קלמן בלייברג - יליד 1953. מתגורר בכפר-סבא, עובד כאיש ביטחון במוסד חינוכי. הגיע למקהלה בהמלצתו של שאולי, שלא יכל להתעלם מכשרונו ומאהבתו לשירה. אוהב טבע וטיולים בייחוד בשילוב עם שירי ארץ ישראל, נהנה מכל רגע בשורות המקהלה, בעיקר מניצוחה ומעיבודיה של ג'יני. רוצה להמשיך להנות ולשיר.
 

אלי (אלישע) גיל - תושב הוד השרון, יליד רמת גן 1947 נשוי לברברה אב לבת ולשלושה בנים. סב לשלוש נכדות וחמישה נכדים. יהלומן בעברי, וכיום עובד עם חתני בחברה לפרגולות והצללה  בשם "קשתות". שר בג'ינס משנתה השנייה. אני שר מגיל צעיר וניגנתי קצת בחלילית, מפוחית פה וגיטרה.  אוהב שירים עבריים, שירים לועזיים בעיקר משנות השלושים ועד תחילת השבעים. מוריי לאנגלית היו פול אנקה, אלביס פרסלי וקליף ריצרד. תחביבי העיקרי הוא טיולים בארץ ובחו"ל.

  עמית מגן - אוהב אמנות, שירה ומוסיקה. אוהב לשיר ולהופיע. מדי פעם שולח ידי בכתיבה (בחרוזים ובלעדיהם). אוהב את הארץ ואוהב לטייל בה. חוץ מענייני מוזיקה ואמנות אני גם נשוי לאשה מדהימה, אב גאה לשלשה ילדים נהדרים, פיזיקאי בהשכלתי, מהנדס מערכת היום ואיש תוכנה בעבר.
 

מיכאל שוב - נולדתי בשנת 1946 בגני עם ומתגורר שם. נשוי לאסתר – אשתי הטובה , אב - לאסף רחל ונועה ילדיי המוצלחים, סב -לעומר ודן נכדיי החמודים. משכים לעבודתי כמומחה למערכות עיבוד נתונים בתחום הלוגיסטיקה וקיטלוג חומרים. זמר בריטון ב"ג'ינס" מאז יסודה. חובב מוזיקה קלאסית, טיולים, תיאטרון וספרות. מתעניין בידיעת הארץ- גיאוגרפיה, היסטוריה החי והצומח. מטייל בה על אופניים בסוף כל שבוע, רגלי עם חברים כל חודש כבר 25 שנה. ממונע במסגרת מכון אבשלום בטיולים מודרכים.

  דודי תאני - יליד ת"א , 1951, גר ברעננה משנת 1983.  נשוי +3  ילדים מקסימים, כלבה , ותוכי. חובב שירה , חובב איטלקית וחובב אוכל. מגדל צמיג פרטי ומוכר צמיגים של PIRELLI  ( סמנכ"ל של חברת היבוא של פירלי בישראל). נמצא בג'ינס מההתחלה , מתכוון להשאר עד הסוף. הגעתי לאחר שהתרשמתי מהופעה של האנסמבל בקאונטרי ברעננה (בהשתתפות רפול ז"ל ושגריר הודו בישראל). במקהלה שר כבריטון , לעתים כשיש פיצול ל-3 עובר לבס, וכשצריך מסייע בפזמון גם לטנורים.מנעד – 2.5 אוקטבות.