אילנה אפשטיין - גדלתי בתל אביב על אופרטות וינאייות. במונטריאל למדתי בעל פה את כל מחזות הזמר של שנות ה-40 ,50 וה-60 כאשר אהבתי הגדולה ביותר היתה שיריו של גרשווין. שנה בפריז הוסיפה לרפרטואר שלי את ברל, ברסנס, ברברה, פוגין, אזנאוור ועוד. מאז שובי לארץ שרתי בחמש מקהלות נהדרות אך התענוג המיוחד ביותר היה לשיר שלוש שנים במקהלת האיידיש של סן פרנסיסקו. עם קצפת וג'יני אני מתכוננת לשיר ולצחוק עד סוף חיי. שעורי האנגלית שלי בדרך כלל מתחילים או מסתיימים בשירה - שילוב מושלם של שתי אהבותיי.
רחל גנדלמן
- עליתי מארגנטינה בשנת 1970, אני נשואה, אימא לשתי בנות וסבתא "משוגעת" לחמישה נכדים. הסקרנות לכול ואהבת האדם הובילו אותי ללמוד ולעבוד בתחומים שונים, כגון חינוך, מוזיקה, פסיכולוגיה, מקצועות פרא-רפואיים, עבודה סוציאלית ותרגום סרטים וסדרות לטלוויזיה שבו אני עוסקת עד היום לפרנסתי. לחבורת "ראש טוב" הצטרפתי ביום הראשון להקמתה ע"י ג'יני כשלפניי שנים של ניסיון בשירת המקהלה (קלאסיות וחבורות זמר). אני נהנית מעשיית מוזיקה בחברותה ובהרמוניה, המוזיקה חיה בתוכי ואני מייחלת לכך שלעולם לא נפסיק לשיר.
   
מיכל לודבינובסקי –
 


יעל מיארה
- מי שמכיר אותי יודע שאני כל היום מפזזת ומזמרת. שרתי במקהלות בעבר. אצל ג'יני המקצועיות וההרמוניה בין הקולות והאנשים יוצרת הנאה צרופה. ילדותי הייתה מוזיקלית במיוחד... סבי היה זמר אופרה וחזן בשטרסבורג, סבתי הייתה מורה לנגינה על פסנתר. דודתי פסנתרנית ועורכת מוסיקה ברדיו. אבי נגן קונטרבס, שייך לדור המייסדים של הג'אז בארץ במחיצתו ביליתי עם רבים מאומני ישראל. על אף הייחוס לא זכיתי לקבל הכשרה מוזיקלית (אלא אם מחשיבים לימודי חלילית בקיבוץ...). כיום אני מעוניינת ללמוד תרפיה במוזיקה ובאמצעותה לטפל בנפש האדם.

ורדה מרק  - אני שרה במקהלה של ג'יני, קצפת, בשדה ורבורג - ונהנית מכל רגע. מלבד תחביב השירה שמלווה אותי מילדותי אני רוקדת ריקודי עם ומטיילת כשמזדמן לי. בחיי האישיים אני רעיה ואם לארבעה ומנהלת את משרד הנסיעות גנים טורס בהוד השרון. אני אוהבת שפות כך שאכתוב ואדגיש שאני אוהבת לשיר: "איי לאב טו סינג!  איך הוב ליב צו זינגען!" 
  ורד שהם רישר - נולדתי בקיבוץ עינת שם אני גרה עד היום עם בעלי ובני. אמי היתה רקדנית מקצועית כך שהמוזיקה שרתה בבית. אני מנגנת פסנתר מגיל תשע ושרה במקהלות רוב חיי. למדתי  באקדמיה בירושלים, אבל אני עוסקת במוזיקה כתחביב. בקיבוץ יש הרבה הזדמנויות לעשות מוזיקה.  בשנים האחרונות אני עובדת במחלקה של בקרת איכות במפעל עינת תעשיות מזון העוסק ביצור מוצרים מיוחדים מלחם כמו פירורי לחם, קרוטונים, וכריכים. בעבר שרתי עם גידעון אפרתי, תמי כספי, שלמה גרוניך ועכשיו עם ג'יני רבין. עם ג'יני אני נהנית מפתוח היכולת הווקאלית שלי, ומהעיבודים הנהדרים. . . וכמובן מההומור.
  
שיר אלרון -


סמדר בנדלר-שלו
- עוד כשהייתי קטנה ורכה בשנים, שרתי עם אמי מתוך הספרים (חיים חפר, נעמי שמר ועוד). יותר מאוחר עמדתי על מגרש הטקסים, ובשיעורי חברה שרתי את החיפושיות. LET IT BE. עברתי לשיר בין קירות ביתי את כל הלהיטים הכי גדולים ושרתי לשכנים. לפני שבע שנים הצטרפתי ל"קצפת". החברות במקהלה היא חוויה מפתחת, מרגשת ומעצימה, וזאת תודות לג'יני, האחת והיחידה, ולחבריי המקסימים למקהלה. לאחר שנים רבות בהן עסקתי בהנעת אנשים להשיג את יעדי החברות בהן עבדתי, אני עוסקת כיום בהנעה ובליווי אנשים בהשגת היעדים האישיים שלהם באמצעות כלי NLP, דמיון מודרך וסייקים.
דורית - כילדה, אני זוכרת עצמי שרה כל היום, בכל מקום. שרתי יפה, הייתי סולנית של מקהלת בית הספר. מתישהוא במהלך החיים העמוסים והלחוצים  בהי-טק, הפסקתי לשיר, אפילו לא במקלחת. רציתי להחזיר את השירה לחיי, וכך הצטרפתי למקהלה של ג'יני. השירה  בצוותא מסירה עכבות, מורידה קליפות ומאפשרת לי להתחבר לאני של פעם. את הקריירה  בהי-טק עזבתי לטובת האמנות. למדתי 4 שנים במדרשה לאמנות וסיימתי ב2006. היום אני אמנית, יוצרת בסטודיו בדרום תל-אביב. מוזמנים לבקר באתר שלי:  www.doritbarak.com


 
 

אלה לאור – אוהבת תיאטרון, אמנות, לקרוא ספרים, לשיר, לרקוד ולהאזין למוזיקה – מקלאסית ועד רוק. מחוברת לרוחניות, שוחרת צדק ויושר. בוגרת לימודי פרסום ויחסי ציבור עם עבר של 20 שנים כמנהלת מדיה במשרדי פרסום. כיום אני מזכירה רפואית בקופת חולים ועובדת ממקום של נתינה. במשך 30 שנים רקדתי – בעיקר בלט קלאסי והריקוד נותר חלק מהווייתי. אני שרה ב"ראש טוב" החברים האהובים עליי והשירה בנשמתי, מהנה ומשמחת אותי. החשוב מכל אני אמא לשלושה ילדים מדהימים הממלאים את חיי.
רותי לינדנברג –


   
  שוש צוקרמן אני תושבת ראש העין. מורה לכתות א' ב'. בעלת תואר ראשון. מתמחה בעיקר בהוראת הקריאה והכתיבה. למדתי גם רפלקסולוגיה ומדי פעם עוסקת גם בכך. אני נהנת מאוד לשיר ושותפה בחבורת הזמר ראש טוב כמעט מיד עם הווסדה. אני,לרוב, מאזינה  למוסיקה ישראלית ולועזית. אוהבת לטייל בטבע ובמהלך הטיולים מקפידה לתעד ולצלם צמחים ובעלי – חיים. אני מאמינה שצריך לחיות את ההווה, ליהנות ולנצל כל רגע, לראות את החיובי ללמוד מטעויות. 
   
  אילנה אדוטאני אילנה אדוט בת 45 אמא לכפיר בן 14 ולדור בן 10 .במקצועי אני גננת. סיימתי את לימודיי בשנת 1989 ומיד לאחר קבלת התעודה, פתחתי גן פרטי .יותר מאוחר המשכתי במסגרת של משפחתון בביתי, מאז ועד היום אני מגדלת קבוצות של ילדים מקסימים במשך שנתיים כל מחזור, אני מאוד נהנית מעבודתי ואוהבת אהבה אמיתית את הילדים .לשיר  התחלתי במקהלת בית הספר היסודי עם הזמרת נעומי דמאיו שהחדירה בי את האהבה לשירה, ואני מנגנת על קלידים מתוך שמיעה. אני מאושרת שהגעתי לשיר בחבורת הזמר של ג'יני רבין המדהימה! ראש טוב בראש העין ומאחלת לעצמי עוד הרבה שנים במחיצתה.
  אורת בלנש - אני גרה בראש העין, נשואה באושר ויש לי שלושה ילדים. אוהבת לשיר בצוותא. מאז ימי התיכון תמיד שרתי במקהלות וחבורות למיניהן. ל"ראש טוב" הצטרפתי בספטמבר 2007 ואני נהנית מכל רגע בימי ג' כשאנחנו מתכנסים לשיר. החברים נהדרים, לומדים ומתכוננים ברצינות לקראת הפגישה והיחסים הבינאישיים נעימים וחמים. כמו כן העבודה עם ג'יני מרגשת. מקצועית מאוד, מדקדקת בפרטים (צליל נקי, קצב, דיקציה) ונותנת דוגמאות וטיפים מצוינים לשירה. אני מרגישה שהן אישית והן עם החבורה אנו מתקדמים ומשתפרים כל הזמן.
 

טלי בגלייבטר-הופמן - היי אני טלי, נעים להכיר ואני כאן בשביל לשיר / מזכירה רפואית במעבדה, מוקפת מבחנות, אבל בראש כל היום מתנגנות מנגינות. / מוסיקה היא אצלי בנשמה, אין מה להגיד – על כך כולם יכולים להעיד. / בגיטרה מנגנת - הנאה ענקית / "ביטלס" אוהבת - אהבה אמיתית. / בקריירת  השירה התחלתי, כאשר את ג'יני פגשתי. / מאז השתנו חיי ותאמינו לי היה כדאי ! / ג'יני  מנצחת  בשרביט קסמים, אני שרה  ומרחפת בעננים. / כולי מתמסרת לה  וזה לא פלא –  אין בעולם דברים כאלה ! / המקהלה חוויה מדהימה, אני נהנית מאוד / כיף גדול, טעם של עוד !!!אורנה בנבנישתי -
שרה (אלט) במקהלת "קצפת" מיום היווסדה. השירה לגבי מהווה חוויה משלימה לשאר תחביבי. בשנים קודמות רקדתי בלהקת מחול, ואמרתי לעצמי שכאשר מקומי לא יכירני בתחום המחול, אצטרף לשרים. וכך עשיתי! בין שאר תחביבי הספורט הוא העיקרי. אני אוהבת (מ א ד !) לרוץ למרחקים בינונים.
אוהבת לשחות, לרקוד ולהיות בחברת אנשים אהובים ומעניינים. מאחלת לכולנו המשך פורה ומהנה!

  אירית גיל-עד - אני שרה מאז שאני זוכרת את עצמי, בכל הזדמנות ובכל מסגרת אפשרית. שרתי בעבר בחבורות זמר רבות, אך חבורת "ראש טוב" מראש העין היא יותר מ"חבורת זמר". אני מוצאת בה עוד בית, הן מבחינה מוזיקלית והן מבחינת האווירה הכיפית שרק ג'יני רבין מסוגלת ליצור, ושעושה את כולנו, אם נרצה או לא נרצה, בעלי "ראש טוב".
  שרון כביה -
 
  מירי לפושנר - בילדותי שנאתי את שיעורי הנגינה. המשכתי לנגן בגלל ובשביל הורי. אך נראה שהם הטיבו לדעת כי אני והמוסיקה תמיד נישאר יחד. אני אוהבת מוסיקה בכל הסגנונות ומתאימה אותה למצב רוח באותו הרגע. כשצריך להעלות את המורל – אין כמו הקצב ... אהבתי נתונה לא רק למוסיקה אלא גם למילים ולשפות. כשאני מתרגמת להנאתי, אני מנסה להיכנס לנעלי הכותב ולהעביר את הסגנון, האוירה והקצב הנמצאים במשפטים ובמילים (בדיוק כמו במוסיקה), ולהימנע מאקורדים צורמים, אם הם לא נכתבו במקור...
 
טובה נווה -
כותבת שירים ושרה משיריה המולחנים. בעבר מדריכה ארצית להנחלת הלשון לתלמידים עולים, מטעם משרד החינוך. כמו כן רכזת מקצוע האנגלית ומורה לאנגלית בחטיבת ביניים. סבתא בחצי מישרה לשלושה נכדים.

אריאל אריאלי
– יליד 1948. גדלתי וחונכתי בקיבוץ בעמק יזרעאל בצפון הארץ. את השכלתי רכשתי בכוחות עצמי. בצבא שירתתי כמדריך אלקטרוניקה בחיל הקשר.במשך שנים ארוכות עבדתי כטכנאי קול באירועים, אולפני הקלטה וברדיו וכמרצה לטכנאי קול בביה"ס לסאונד של יואב גרא ובמכללת ספיר שבנגב. בעלים של חברת אלקטרוניקה המתמחה במתן פתרונות טכנולוגיים רבי-טכנולוגיות. חובב מוסיקה (בעיקר קלאסית). חובב תעופה – טייס פרטי ובונה מטוסים בבנייה עצמית.
איציק הרגיל -
את היכרותי הראשונה עם המוסיקה עשיתי בגיל 7, כשקיבלתי מאבי מפוחית פה.למדתי משמיעה, ועד מהרה ניגנתי לפני הכתה ובית הספר.בגיל 12 התחלתי ללמוד  נגינה בצורה מסודרת, אצל מורה, הפעם באקורדיון, אותו קבלתי בהשאלה מהשכנה. לימודי הופסקו לאחר שבקשה את הכלי בחזרה. בגיל 31 חזרתי אל הלימודים והקלידים, הפעם של הפסנתר.משהפכתי בעבודתי משכיר לעצמאי נטשתי את הנגינה.
חזרתי אל חוויית המוסיקה לפני כשש שנים, כשהצטרפתי לחבורת הזמר "קצפת" ואני נהנה מכל רגע.רוקח ובעל בית מרקחת.   עובד ומתגורר בכפר סבא.   
 
רן פרסטר - ביום - מהנדס הייטק מן השורה, ולעת ערב – טנור שלא הולך לישון בלי קצת שירה. שר ב”ראש טוב” ומתגבר את “ג'ינס” לעת הצורך.  משתדל לא לפספס שום חזרה, אלא אם העבודה מאלצת לנדוד לארצות אחרות. גר ברעננה, נשוי באושר לרויטל ואב לתום, רוני ודנה המקסימים. אנחנו אוהבים לטייל בארץ ובחו"ל ומאחורינו כבר שני מסעות קמפינג בקרוואן ומחכים לפעם הבאה. הבילוי המועדף –הופעות מוסיקה (רוק ובלוז!) ובנסיעות עבודה לא מוותר על הופעה טובה. והעיקר - שלא נפסיק לשיר !יוסי שוב - 
  דורון שגיא - גדלתי, וכך גם ילדי גדלים, בסביבה מזמרת, האוהבת לשיר, מכירה את מילות השירים ואפילו מקפידה על הצלילים. הכל באווירה משפחתית ולא מחייבת. בראש טוב החלטתי לקחת את התחביב צעד קדימה, ואכן גיליתי עולם חדש: את המוסיקה והשירה, עולם חדש ועשיר שמדי שבוע אנו זוכים לטעום פיסה קטנה ממנו ואת ההנאה והאתגר שבשירה בקבוצה. וכשאני לא שר במקהלה, נשוי ואב לשלושה ילדים מקסימים. פסיכולוג העוסק בתחום הארגוני: הערכה, בחינות, מיון והנחיית קבוצות. כל זאת בעולם הצבאי והאזרחי.
  ד"ר ניצן שלזינגר -
  שמחה גלעם - בראשית היה לי תהו ובהו וחושך (מוזיקלי), ואז הגיעו הביטלס (ושאר הלהקות הבריטיות) והאירו את הכל באור גדול. ומאז, קרוב לחמישים שנה, אין לי (כמעט) יום ללא מוזיקה. את דרכי האירו גם, מימין לשמאל, סשה ומתי... תמיד רציתי לשיר בשני קולות, כמו ג'ון ופול (או כמו מתי ושלמה). אז עכשיו אני בראש טוב. עד כאן על קצה המזלג.
דן דיאמנט - נולדתי בבודפשט, הונגריה וחי בישראל יותר מעשרים שנה, נשוי ואב לשלוש בנות. בעל תואר שני במתמטיקה, ועובד כמהנדס מערכת בחברת היי-טק. אני צלם אומנותי מזה שנים רבות. השילוב בין שני העולמות - מדע ואומנות - מוסיף נופך נוסף לצילומים, והופך אותם למעוררי השראה. השתתפתי בהרבה תערוכות קבוצתיות, וכן הצגתי במספר תערוכות יחיד. כתובת האתר שלי: http://www.dandiamant.com
  עמי לבנה - יליד ראשל"צ  וכבר כילד, תלמידם של מוסיקאים צעירים אז וגדולים כיום כמו יחזקאל בראון, חנוך רון  ויהואש הירשברג, שגרמו לתלמידיהם להבין ולאהוב מוסיקה. אחרי שנים רבות ללא עיסוק פעיל בתחום, מעבר להאזנה להמון קונצרטים מעולים בארץ ובעולם, שרתי ולמדתי שירה  כשנה בחבורת "קצפת". ב - 2006 יזמתי הקמת חבורת זמר ברה"ע. ג'יני נענתה לאתגר ויחד קידמנו את החבורה מול עיריית ראש העין ובמסע שיווקי. גאה להיות תלמיד מתמיד וזמר, יחד עם עוד כ - 25 חברים/זמרים ב"ראש טוב"  זוכת פרס שני בתחרות מיל"ה 2009 .

שמוליק מהרם


יהושע מנור - המכונה יהושוקי / בריטון עם נטיה לסופרניות / תושב גן חיים, עם עבר קיבוצי, נשוי + 5 + 4 , חציתי את קוו ה- 60 / מהנדס תעשיה וניהול - יועץ עצמאי / גימלאי צה"ל , סא"ל במיל. חובב טבע וצלם מתלהב / אוהב את השירה. 
איל עוז -  בעלה של תמר עוז – אבא לאורן, רוני וטל. מהנדס תוכנה במיקצועי. יזם ומנכ"ל עוזליין טכנולוגיה ותוכנה בע"מ – חברה ליעוץ המתמחה בהגדרה ופיתוח של מוצרי תוכנה לארגונים גדולים וקטנים. אוהב לשיר במקלחת ומזה 4 שנים גם בחבורת "ראש טוב" מראש העין. למרות 41 שנותיי נדהם כל פעם מחדש ממה שעוד יש בחיים האלה. מאמין בכל ליבי במילות השיר - "קום תהיה כל מה שבא לך"
עדי קידר -  איש של מזרח ומערב / של קלילות וכבדות / של שלום וסובלנות / חובבן השואף לשלמות ומקצוענות / זמר במקהלות מ- 1990 מקלאסי ועד ג'אז / איש של אומנויות הבמה. 
אלון רביב נשוי לרונה ואב לעמר טל ושירה. גרים בראש העין. מנהל פיתוח עסקי בחברת "קריאיטיב אינטלג'נס" שבבעלותי. החברה עוסקת בפיתוח אסטרטגיות חדשניות בתחום האורבני המובלות עיצוב ויישומם.  החברה מתמחה בפיתוח מתחמים ציבוריים ופרטיים, מיתוג מרכזי מסחר, נדל"ן ובתי מלון יוקרתיים. כמו כן מרצה בכיר בחוג לניהול העיצוב של התואר השני בבצלאל אשר בירושלים, עוסק באימון סטודנטים, מעצבים וחברות להניע יוזמות ורעיונות בתחומי מוצרי הריטייל ובתחום השיווק הבינלאומי. הופעה ראשונה עם "ראש טוב" לאחר תקופת זיוף כרונית של 47 שנים בסובב כינרת 2010. 
alon@creative-iq.comארנון שרטר -  נולד בקיבוץ שובל, חי במושב בית הלוי. אישה מיכל, שלוש בנות שרות ומנגנות. טייס אלעל לשם קיום, בעבר רופא שיניים. מנגן(גיטרה),  ושר(בריטון) כצורך נפשי. בקצפת מ 2006, בימים שיכולתי להגיע.