מקהלת "ראש טוב" התחילה את דרכה בספטמבר 2006, וכמו ששמו מרמז, זהו הרכב עם אופי תוסס וקליל, יחד עם שאיפות מקצועיות רציניות.

הרפרטואר מכיל הרבה קצב: שירי פופ ישראליים ובינלאומיים, ביטלס, גרשווין, מחזות זמר, כולם בעיבודים של ג'יני בחמישה קולות על פי רוב.

אנו חייבים גם תודה לפטריק קלי ואלכס אשד מ"סינגישראל", אשר מעבירים לנו סדנאות מפעם לפעם, במיוחד לפני הופעות חשובות.

המקהלה תשמח לקבל לשורותיה זמרות ו(בעיקר) זמרים חובבים עם קול נעים, חוש קצב, אהבה לסגנון ו"ראש טוב". רצוי נסיון קודם. המעוניינים מוזמנים ליצור קשר!

מתוך הערות השופטים ב"קול ראשון" 2008:

ד"ר אהרון חרל"פ:
"החבורה הנחמדה והחמה הזו, רב-דורית, חייכנית והטרוגנית באופי וברמת ההפקה הקולית. העיבודים הפשוטים מותאמים היטב לקבוצה. גם ההעמדה, ברובה מצוינת דווקא בגלל היותה מינימאלית וצנועה. "בחירת השירים פנטסטית.
ד"ר משה זורמן:
"שירה נקייה תרבותית אלגנטית וכיפית!!!
איך הם שרים את הסינקופות בקלילות!!!"
שמעון כהן:
"בראבו . . . !!! יופי של עיבודים ויופי של ביצועים. הלהקה שרה בשמחת חיים בסגנון וברוח הנכונים.
יופי!!!"

בין הופעותיה המוצלחות ביותר: מופע הענק, "חתום בנשיקה", ערבי הצדעה ליורם טהרלב ושמרית אור (הפקות של עיריית ראש העין), וזכייה במקום השני בתחרות הארצית של ארגון מיל"ה, "קול ראשון" בסוכות, 2008. 
  
באפריל 2011, התאחדו "קצפת" ו"ראש טוב" תחת השם "טוב ומתוק" לצורך "מסע של אהבה" לגרמניה – סיור הופעות כאורחים של בית הספר למוסיקה (מנהל: יורגן אוהרם) בעיר לברקוזן. הסיור כלל הופעות רבות בפני קהלים גדולים יחד עם מקהלות מקומיות (נוער ומבוגרים) בערים לברקוזן, קורפן-הרם, פרשן ודיסלדורף - בכנסיות, בתי ספר ואולמות קונצרטים שונים. נסיעה זו באה בעקבות סיורים קודמים דומים של "האנסמבל של ג'יני רבין" (2000) ו"ג'ינס" (2004). הפעם, עם קבוצה גדולה, מגובשת ותוססת במיוחד, נוצרו קשרים אישיים עם הזמרים הגרמניים והשארנו רושם חזק על הקהלים בהם פגשנו.
תוצאות המסע היו רבות וחשובות:
לאחר חודשים של עבודה אינטנסיבית לקראת הסיור, ושבוע של שירה והופעות יומיומיות, רמת השירה והמופע עלתה בצורה ניכרת!
אנו רואים בהצלחת ההופעות שלנו ובקשרים הבין-אישיים החמים שנוצרו, תרומתנו הצנועה להסברה של מדינת ישראל.
לבסוף, ה"כימיה" המוסיקלית והחברתית שהתפתחה בין "קצפת" ובין "ראש טוב" היתה לגורם המרכזי לאיחוד קבע של המקהלות תחת השם "ראש טוב"!

להצטרפות או להזמנת הופעות "ראש טוב", צרו קשר!