ביוגרפיה

bio_heb

כל דבר בחיים יוצא יותר טוב כשעושים אותו באהבה. כך גם בשירה.

ג'יני (סידרר) רבין נולדה בברוקלין, ניו יורק, ועלתה ארצה יחד עם משפחתה בגיל 16. את הקריירה המוסיקלית התחילה בגיל ארבע, כאשר ניגנה משמיעה על הפסנתר של אחותה הגדולה וההורים הבינו שגם ג'יני צריכה לקבל שיעורים… את אהבתה להרכבים קוליים פיתחה בעקבות השתתפותה במקהלת תיכון "ג'ון פ. קנדי" בפליינביו, לונג איילנד, הרכב אשר היה מפורסם ברחבי ארה"ב.

היא בוגרת אוניברסיטת תל-אביב (מוסיקולוגיה וספרות אנגלית) ולמדה שנה נוספת בבית הספר למוסיקה של אוניברסיטת מגיל, מונטראל, קנדה. בנוסף ולמשך שלוש שנים, השתתפה ב"סדנאת המחזמר" בחסות אוניברסיטת תל-אביב וג'וליארד, מסגרת אשר הפגישה אמנים ישראליים עם מורים, במאים, כוריאוגרפים ומוסיקאים מבימות ברודווי.

 

ג'יני השתתפה בהפקות בימתיות וטלוויזיוניות רבות, ביניהן המחזמר "גבירתי הנאווה", שתי הופעות היחיד שלה, "ג'ורג' וג'יני – ג'יני רבין שרה ג'ורג' גרשווין", ו – "בייבי גראנד – הקול על הפסנתר", (יותר מ – 400 הופעות בארץ, בברזיל, בפסטיבל הג'אז "ימי ג'אז בלברקוזן 2000" בגרמניה, ובתאטרון הלאומי "תיאטרו מנואל" במלטה), מופע ההצדעה שלה לזמר הברזילאי, "רוחות ברזיל", ויחד עם צביקי לוין בהפקה שלו "ברודווי בייבי" ערב שירי סטיבן סונדהיים.

 

כסולנית, ג'יני שרה עם תזמורת ה"סימפונט רעננה" ("הצדעה חגיגית לארצות הברית"), ב"פסטיבל ישראל 2002" כזמרת אורחת של להקת "ניו בוסה" במסגרת מועדון הג'אז של הפסטיבל, בפסטיבל הג'אז בים האדום 2002 בתוכניתה “אין מיי לייף", עם תזמורות ה ביג בנד של "הד" וה "ביג זבנג" מכפר סבא. 

ב – 2011 הופיעה ג'יני כסולנית  בפסטיבל הג'אז "לברקוזונר ג'אזטאגה" עם תזמורת ה"בלו שופ" של בית הספר למוסיקה של לברקוזן, גרמניה.

בקרדטים שלה מופיע גם שני פרקים בטלנובלה הישראלית "רמת אביב ג'" והופעות אורח שונות בתוכניות טלוויזיה ("זהו זה""במעגל של דן שילון""סוף שבוע עם אהוד מנור" ועוד).

בנוסף לקריירה הבימתית שלה, ג'יני היא כיום המנצחת והמעבדת של שלוש מקהלות: "האנסמבל של ג'יני רבין" (רעננה), "להקת ג'ינס" (הוד השרון), ו"ראש טוב" (ראש העין), והן אחראית על כל האירועים המוסיקליים של תיכון "אוסטרובסקי", רעננה. 

את מקהלת "קצפת" (שדה וורבורג) סגרה בשנת 2012. עם הנסיון העשיר שרכשה בעבודה של שנים עם זמריה, ג'יני מבוקשת כיועצת ומנטורית והן מנהלת סדנאות בנושאים רבים הקשורים לשירה, בימתיות, מבטא, "גרוב",  ושילוב תנועה בהופעת המקהלה.

כמלחינה, ג'יני אחראית על יצירות רבות ושונות, כולל שירים מתוך "פסטיבלי הזמר הישראלי", שיר הנושא של תוכנית הטלוויזיה הלימודית "סינג א סונג", פרסומות ("ביטוח ישיר"), פסי קול ליצירות אמנית החול, אילנה יהב, וכן פזמונים רבים של אמנים ישראליים שונים ושלה עצמה.

ארגון ויצ"ו בחר בה כ"אשת השנה" בשנת 2001 עם הכותרת "נשים שעשו זאת!". ג'יני נבחרה לועד מיל"ה, המרכז הישראלי למקהלות וחבורות זמר, בסתיו 2009.

לג'יני בנים תאומים, לי רבין ועדן רבין, שניהם מוסיקאים, כותבים ומלחינים פעילים בזכות עצמם. 

גלריית תמונות