ראש טוב

מקהלת "ראש טוב" התחילה את דרכה בספטמבר 2006, וכמו ששמו מרמז, זהו הרכב עם אופי תוסס וקליל, יחד עם שאיפות מקצועיות רציניות.

הרפרטואר מכיל הרבה קצב: שירי פופ ישראליים ובינלאומיים, ביטלס, אירווינג ברלין, מחזות זמר, כולם בעיבודים של ג'יני בחמישה קולות על פי רוב.

המקהלה תשמח לקבל לשורותיה זמרות ו(בעיקר) זמרים חובבים עם קול נעים, חוש קצב, אהבה לסגנון ו"ראש טוב". רצוי ניסיון קודם. קריאת תווים בהחלט יתרון. המעוניינים מוזמנים ליצור קשר!

מתוך הערות השופטים ב"קול ראשון" 2008:
ד"ר אהרון חרל"פ:
"החבורה הנחמדה והחמה הזו, רב-דורית, חייכנית והטרוגנית באופי וברמת ההפקה הקולית. גם ההעמדה, ברובה מצוינת דווקא בגלל היותה מינימאלית וצנועה. "בחירת השירים פנטסטית.
ד"ר משה זורמן:
"שירה נקייה תרבותית אלגנטית וכיפית!!!
איך הם שרים את הסינקופות בקלילות!!!"

שמעון כהן:
"בראבו . . . !!! יופי של עיבודים ויופי של ביצועים. הלהקה שרה בשמחת חיים בסגנון וברוח הנכונים.
יופי!!!"

בין הופעותיה המוצלחות: מופע הענק, "חתום בנשיקה", ערבי הצדעה ליורם טהרלב ושמרית אור (הפקות של עיריית ראש העין), וזכייה במקום השני בתחרות הארצית של ארגון מיל"ה, "קול ראשון" בסוכות, 2008. 

באפריל 2011, התאחדו "קצפת" ו"ראש טוב" תחת השם "טוב ומתוק" לצורך "מסע של אהבה" לגרמניה – סיור הופעות כאורחים של בית הספר למוסיקה (מנהל: יורגן אוהרם) בעיר לברקוזן. הסיור כלל הופעות רבות בפני קהלים גדולים יחד עם מקהלות מקומיות (נוער ומבוגרים) בערים לברקוזן, קורפן-הרם, פרשן ודיסלדורף – בכנסיות, בתי ספר ואולמות קונצרטים שונים. נוצרו קשרים אישיים עם הזמרים הגרמניים והשארנו רושם חזק על הקהלים בהם פגשנו.

ה"כימיה" המוסיקלית והחברתית שהתפתחה בין "קצפת" ובין "ראש טוב" היתה לגורם המרכזי לאיחוד קבע של המקהלות תחת השם "ראש טוב"!

ועוד מספר הישגים:

– מופע "הקול טוב" (יולי 2015): ערב משותף של "ראש טוב" עם "הקול דבש" בניצוחו של דורון בן עמי.

– זכייה בתחרות "חביב הקהל" בפסטיבל סובב אילת של ארגון המקהלות, מיל"ה (ינואר 2016)

– הקלטות באולפני תמוז (יולי 2016)

– הופעה בערב הצדעה ליחיאל ועלי מוהר במסגרת הסדרה "שירים הם חברים" של עיריית ראש העין (נובמבר 2016)

– השתתפות (עם הכבוד להיות מוזמנים להופיע בטקסי הפתיחה והסיום) בפסטיבל המקהלות הבינלאומי אלטה פוסטריה ה – 21 בצפון איטליה (יוני 2018)

– סובב ים המלח (ינואר 2019)

גלריית מוסיקה

One Way Ticket

מנעי קולך מבכי

סרטונים